Migawki
Menu główne
Start
Aktualności
Zdjęcia klasowe
Comenius
Nocne czytanie | Drukuj |
Wpisał: Administrator   
27.11.2014.

ksiazka_clip02.jpgZ piątku na sobotę (21/22 listopada) najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w nocnym czytaniu. Najbardziej przeżywały to pierwszaki, gdyż nie miały jeszcze okazji spać w szkole, która na tę noc zamieniła się w czterogwiazdkowy hotel „Bojan”. Pani Ewa Gzyl „zarządzała” pokojem nr 2 (kl. II), p. Iwonka Zimna „królowała” w pokoju nr 3 (kl. III) a p. Zosia Głogowska wraz z p. Magdą Hoc zaopiekowały się najmłodszymi (pokój nr 1). Po przygotowaniu posłań goście hotelowi udali się na kolację. Był to „szwedzki stół” (grill) przygotowany przez tatusia Jakuba Gubały. Kiełbaski smakowały wybornie. Uczniowie klasy I nie mogli się doczekać kiedy pójdą spać. Wreszcie nadeszła ta chwila. Umyci, przebrani w piżamki, przy świetle nocnej lampki słuchali baśni.

Takie nocne spotkania mają na celu odciągnięcie dzieci od telewizorów, komputerów, a przypomnieć i nauczyć pięknego zwyczaju wieczornego czytania dzieciom na dobranoc.

Najszybciej zasnęli pierwszoklasiści, najdłużej „mościli się” trzecioklasiści. Rano mama Basi Walot, babcia Emili, mama Nataszki przygotowały pyszne, prawdziwe śniadanie a po nim przyszedł czas na opuszczenie gościnnego hotelu. Było bardzo fajnie. Już nie możemy się doczekać wiosennego czytania.

Galeria HTML, galeria FLASH