Migawki
Menu główne
Start
Aktualności
Zdjęcia klasowe
Comenius
Pólfinały wojewódzkie w tenisie stołowym dziewcząt | Drukuj |
Wpisał: Administrator   
31.03.2014.

tennis_s.jpgDnia 19 marca 2014 roku odbył się w Drzonkowie półfinał wojewódzki w tenisie stołowym dziewcząt w ramach Lubuskiej Olimpiady  Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Słowikowska Julia i Lech Weronika.  W zawodach rywalizowało 10 drużyn. Aby przystąpić do zawodów półfinałowych Julia i Weronika musiały uzyskać awans z poprzedniego  turnieju powiatowego. Przystępując do rywalizacji półfinałowej nasza drużyna była faworytem  i jak się okazało po zawodach nie zawiodły i uzyskały awans do finału wojewódzkiego z pierwszego miejsca wygrywając wszystkie mecze. Najbardziej wyrównany pojedynek odbył się w finale gdzie przeciwnikiem naszej drużyny była szkoła podstawowa z Ochli. Na początku finału wszystko szło zgodnie z planem i dziewczyny zaczęły od sporego prowadzenia. W drugiej części przeciwniczki zaczęły odrabiać straty i do samego końca rywalizacja była bardzo wyrównana. Na szczęście dziewczyny nie odpuściły i w końcówce dały popis swoich umiejętności wygrywając pewnie 3:0 i awansując do kolejnej fazy rozgrywek. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria HTML, galeria FLASH

  dyplom_tenismistrz.jpg