Migawki
Menu g堯wne
Start
Aktualno軼i
Zdj璚ia klasowe
Comenius
Sukces w tenisie sto這wym | Drukuj |
Wpisa: Administrator   
08.02.2013.

zaw_tenis.jpg

Dnia 5 Lutego 2013 roku w Szkole Podstawowej w Olbrachtowie odby造 si zawody sportowe w Tenisa  Sto這wego dziewcz徠  w ramach Powiatowej Olimpiady M這dzie篡. Do rywalizacji przyst徙i豉 dru篡na naszej szko造 w sk豉dzie : S這wikowska Julia, Lech Weronika. W turnieju równie bra造 udzia szko造 z Olbrachtowa, Jasienia oraz 瘯nicy. By造 to zawody deblowe, a mecz rozgrywa si do trzech wygranych setów. Nasze zawodniczki okaza造 si bezkonkurencyjne i wszystkie rozegrane mecze wygra造 bez straty seta. Wynik uzyskany przez nasze uczennice by bardzo mobilizuj帷y, poniewa by造 to zawody na szczeblu powiatowym i bardzo dobra gra naszych zawodniczek daje realne szanse  na uzyskanie wysokich  wyników w dalszych rozgrywkach do których uzyska造 awans z pierwszego miejsca. Kolejne zawody tym razem na szczeblu rejonowym odb璠 si równie w Olbrachtowie dnia 12. 03. 2013 roku. Trzymamy kciuki i 篡czymy dalszych sukcesów sportowych.

 

 

 

Julia S這wikowska i Weronika Lech zaj窸y pierwsze miejsce w tenisie sto這wym dziewcz徠 - Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej w ramach Powiatowej Olimpiady M這dzie篡 2012/2013.