Migawki
Menu główne
Start
Aktualności
Zdjęcia klasowe
Comenius
Comenius
Gimpolo 2012 | Drukuj |
Wpisał: Administrator   
20.01.2012.

sing11.jpgNa spotkaniu organizacyjnym, które odbyło się w minioną środę, do udziału w festiwalu zgłosiło się wstępnie około 30 tzw. podmiotów wykonawczych czyli  solistów i duetów. Organizacja Festiwalu w tym roku przypadła Klaudii Rorat z Gimnazjum i  Maćkowi Rozmysowi ze Szkoły Podstawowej. Do nich należy zgłaszać swoje wokalne propozycje. Nie jest jeszcze obsadzona funkcja konferansjerów. Zachęcamy  gimnazjalistów i licealistów do większego udziału w festiwalowych zmaganiach.

 
Film - projekt TEACHING ENGLISH WITH CHILDREN'S SONG AND GAMES | Drukuj |
Wpisał: Administrator   
18.01.2012.
 
Z wizytą w Turcji | Drukuj |
Wpisał: Administrator   
28.11.2011.

sp_projekt_turcja.png

W dniach 14-21 listopada 2011 odbyło się pierwsze spotkanie szkół partnerskich, gospodarzem spotkania była Turcja. Nauczyciele ze szkół partnerskich odwiedzają się wzajemnie. Zaplanowane zostały wizyty w każdym kraju partnerskim, aby poznać funkcjonowanie szkół w innych krajach oraz obserwować istniejące tam metody nauczania języka angielskiego. Założeniem docelowym jest usprawnienie i urozmaicenie dotychczasowych metod pracy tak, aby zachęcać uczniów już na etapie szkoły podstawowej do nauki języka. W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele z następujących krajów: Rumunia, Litwa, Walia, Polska oraz Turcja.

Czytaj całość…
 
Nauka języka angielskiego z muzyką i zabawą | Drukuj |
Wpisał: Administrator   
31.10.2011.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Edmunda Bojanowskiego w Lubsku przystąpili do międzynarodowego projektu realizowanego w ramach edukacyjnego Programu Comenius. Przez najbliższe dwa lata uczniowie i nauczyciele będą rozszerzać swoje umiejętności organizacyjne i językowe poprzez szerokie kontakty ze szkołami partnerskimi z Anglii, Turcji, Litwy i Rumunii.

 

tu.jpg

 

Czytaj całość…
 
TEACHING LANGUE THROUGH SONGS AND GAMES | Drukuj |
Wpisał: Administrator   
26.10.2011.

 
sp_projekt_turcja.png

Zapraszam uczniów Szkoły Podstawowej do zapoznania się ze stroną projektu "TEACHING LANGUAGE THROUGH SONGS AND GAMES".  Strona jest w fazie modyfikacji, niemniej można już zajrzeć do galerii. Znajdują się tam zdjęcia z zajęć muzycznych i plastycznych.

Koordynator projektu

Monika Kołodziej  

http://www.letslearnbyfun.com

Facebook Account:

http://www.facebook.com/letslearnbyfun

Twitter account:

http://www.twitter.com/letslearnbyfun

 

 
Zobacz też…
«« start « poprz. 1 2 3 4 nast. » koniec »»

Pozycje :: 34 - 38 z 38